מכונת קפה למשרד

אנו מתכבדים להציע לכם עסקה משולבת להצבה ושירות של מכונת קפה משרדית איכותית ואספקת קפה איכות מבית דאדא, הקפה שנבחר על ידי ארומה תל אביב, מתוקה, בוטיק סנטרל ועוד.

לצורך הכנת קפה איכותי, בעל טעם וארומה מעולים אנו זקוקים לשלשה מרכיבים: מכונת קפה איכותית, תערובת קפה טרייה ושירות תחזוקה מהיר. לשם כך הרכבנו עבורכם חבילה איכותית המותאמת במיוחד לטעם הישראלי.

מכונת קפה San Marco s-1000

  • אספרסו קצר
  • אספרסו ארוך
  • הפוך חזק
  • הפוך חלש
  • חלב חם טרי מוקצף

מכונת קפה שוויצרית איכותית בעלת שתי מטחנות קפה לשתי תערובות, האחת לקפה מקיאטו והשנייה לאספרסו. המכונה טוחנת את הכמות המדויקת לכל ספל קפה, דבר המבטיח שמירה על טריות, איכות וארומה עשירה. המכונה כוללת משאבת חלב ומקציף המועבר ישירות לספל הקפה. המכונה מחוברת למים, מצוידת במרכך מים המונע אבנית ומשאיר את המים זכים וטעימים. המכונות כל כך מוצלחות שחברת מקדונלדס בארה"ב התחילה לעבוד איתם. היום חצי מסניפי מקדונלדס בארה"ב משתמשים ב San marco s-1000 בארץ אפשר לראות את המכונות בסניפי חנות ikea  

הקפה

בית קליה Dada, המוביל בישראל להכנת תערובות קפה לבתי הקפה המובילים בישראל, כמו ארומה תל אביב, בוטיק סנטרל, מתוקה ועוד. אנו ב Dada הכנו במיוחד עבורכם שתי תערובות המותאמות במיוחד לטעם הישראלי. תערובת האספרסו מורכבת משמונה זני קפה ותערובת המקיאטו מורכבת מתשעה זנים ולכל אחת מהתערובות יש את תהליך קליה היבשה המיוחדת לה.

השירות 

השירות כולל הובלה והתקנה של מכונת הקפה, החלפה תקופתית של פילטר מים ותיקונים שוטפים. אנו מתחייבים לתקן המכונה בתוך 24 שעות או לחילופים מספקים מכונה חילופית מאותו הדגם. יש לנו מאות לקוחות מרוצים כגון APPLE:,LG,DISCRETIX, בנק לאומי, הראל, לוסיד, מדיקל סנטר, ג'יגה , די.בי השקעות ועוד.

העלות 

לנוחיותכם שלושה מסלולים:

  • תשלום חודשי קבוע עבור 6 ק"ג קפה 800 ש"ח + מע"מ תערובת HB+ DX

תנאי יציאה: ההסכם ללא התחייבות, בכל עת לפי בקשת הלקוח, מכל סיבה שהיא, בהתראה מראש ובכתב של שבוע ימים.

נשמח לתאם פגישה ולהדגים את ביצועי מכונת הקפה המאפשר התנסות וטעימות של הקפה הנהדר שלנו ללא התחייבות מצדכם.  תקבלו 2 ק"ג קפה ומכונה לשבוע ללא תשלום.

 

מאמרים נוספים:

מסנני מים

מים הם יסוד חיוני לקיום של הבריאות על פני כדור הארץ ואי אפשר בלעדיהם, בשנים האחרונות גם לא מסתפקים בני האדם רק בסתם מי ברז,

קרא עוד »

אוסמוזה של תא חי

התנאי ההכרחי לפעילותו התקינה של הגוף הוא אספקה של חומר אחד חשוב מאוד – מים. למרות שמים חיונים לחיי התא, אין לתא כל מערכת מיוחדת

קרא עוד »